מה קורה כשבן או בת הזוג לא מאפשרים לעבור את משבר ״הקורונה״ בשקט?

אני מקבל הרבה טלפונים בשבוע האחרון מלקוחות שבדיוק עמדו לעשות את המהלך של הפרידה או לקוחות שהינם בעיצומו של הליך גירושין ומצאו עצמם תקועים בבידוד. אין דבר נורא יותר מלמצוא עצמך כלוא, תרתי משמע, בזוגיות אשר אתה מנסה להימלט ממנה שנים. רבים מהלקוחות מספרים לי על התעמרות וסבל בבית מצד בן הזוג השני ושואלים כיצד הם יכולים לפעול על מנת שיקבלו שלווה ושקט בביתם בתקופה קשה זו. התשובה לכך היא פשוטה. לא לחשוש לפעול.

אם חלילה מדובר באלימות פיזית או מילולית אין להסס, יש לפנות ישר למשטרה ולאחר מכן לבית המשפט להוציא צו הרחקה. אם מדובר באלימות שהיא בטווח האפור, אלימות אשר אין ספק שפוגעת בשלוות החיים אך לא בטוח מצדיקה הרחקה (לפחות לא מצד המשטרה או בית המשפט) יש לפעול באמצעות שליחת מכתבי התראה מעו״ד, תיעוד האירועים ובסופו של יום אם אין ברירה אז לנסות להוציא צו הרחקה או לפחות למתן מדור שקט ושליו (צו שיתריע את הצד השני שלא להמשיך בהתנהלותו שאם לא כן בסופו של יום יורחק מהבית). כולם היום זקוקים, יותר מתמיד, לשלווה ושקט בביתם, ואין בעובדה שמשבר ״הקורונה״ תפסה אתכם בדיוק בראשית או במהלך הליך פרידה או גירושין כדי לדון אתכם להתעמרות התעללות ואלימות מצד בן הזוג או בת הזוג.

לתיאום שיחת ייעוץ טלפוני או שיחת וידאו התקשרו 052-830-5231

דניאל ויגלר הינו עו"ד ומגשר המתמחה בדיני משפחה, דיני ירושה, דיני חוזים, דיני חברות ומקרקעין.  
עו"ד דניאל ויגלר הוא עו"ד מיומן וחריף, בעל ידע משפטי מקצועי רחב וניסיון מקצועי רב בטיפול בתיקים מורכבים בתחום דיני המשפחה והירושה בכל הערכאות המשפטיות.

ויצמן 2 (בית אמות השקעות), תל אביב

טלפון : 03-7444391

פקס: 03-6212440

מייל: daniel@wigler-law.co.il

Daniel Wigler Law Firm is a boutique law office which is situated in the center of Tel Aviv, Israel, and specializes in family law and inheritance law. 
The firm provides its clients with legal consultancy on divorce and inheritance procedures in Israel

כל הזכויות על התוכן באתר שמורות למשרד עו"ד דניאל ויגלר 

האתר נבנה ומנוהל ע"י ALMA MARKETING