גישורין, המרכז לגישור גירושין


החוק החדש - "חוק הסדר התדיינות בסכסוכי משפחה" שנכנס לתוקפו ביולי 2016, קובע כי בני זוג שמעוניינים להתגרש יהיו מחויבים להשתתף בהליך גישור לפני שיגיעו לדיון בבית המשפט או בבית הדין הרבני וכי לא תתאפשר האפשרות להגיש תביעות לפני שפנו להליך גישור מוסדר.

הרציונל מאחורי החוק החדש הוא לאפשר לזוגות המתגרשים לסיים את הפרידה במהירות האפשרית, ולהימנע מהליך משפטי, ארוך ומתיש הכולל לעיתים סחבת ממושכת בבתי המשפט ובתי הדין הרבניים, הוצאות גבוהות וטלטלה רגשית.

החוק החדש קובע שבני זוג המעוניינים להתגרש יופנו למעין הליך גישור, במטרה לבדוק אם ניתן לפתור את המחלוקות ביניהם ללא צורך בניהול הליכים משפטיים בבית המשפט.

בכדי להנגיש את שירותי הגישור לציבור ולספק שירותי גישור איכותיים הוקם מרכז "גישורין" - המרכז לגישור גירושין.

גישורין הינו מרכז מגשרים בפריסה ארצית, אשר הוקם על ידי צוות של חמישה עורכי דין מנוסים מתחום דיני המשפחה והגירושין המוסמכים כמגשרים. המטרה המרכזית של המרכז היא לסייע לזוגות אשר מתגרשים להימנע מהליכים משפטיים יקרים, ולעזור להם לגבש הסכם משפטי הוגן אשר ימנע את הכאב והמערבולות המשפחתיות, החברתיות והכלכליות אליהם ניתן בקלות ליפול כאשר מנהלים הליך משפטי ארוך וקשה.

עורכי הדין הפועלים במרכז מאמינים בהליך גישור כדרך היעילה והאפקטיבית ביותר לפתרון סכסוכים, ופועלים לספק שירותי גישור איכותיים ומקצועיים במטרה להביא את הצדדים לחתימה על הסכם.

עו"ד דניאל ויגלר הוא אחד מחמשת עורכי הדין הפועלים במרכז "גישורין".עו"ד דניאל ויגלר הוא בעל ניסיון רב בהליכי גישור בסכסוכים משפחתיים ומאמין בגישור כדרך מאוזנת ונכונה להתגרש תוך יצירת הסכם חוקי המיטיב עם המשפחה.

לכניסה לאתר "גישורין" לחצו כאן>>> https://www.gishurin.co.il/

למידע נוסף על חוק הגישור בישראל לחצו כאן>>> http://www.wigler-law.com/single-post/2016/07/24/danielwiglerdivorcelaw


דניאל ויגלר הינו עו"ד ומגשר המתמחה בדיני משפחה, דיני ירושה, דיני חוזים, דיני חברות ומקרקעין.  
עו"ד דניאל ויגלר הוא עו"ד מיומן וחריף, בעל ידע משפטי מקצועי רחב וניסיון מקצועי רב בטיפול בתיקים מורכבים בתחום דיני המשפחה והירושה בכל הערכאות המשפטיות.

ויצמן 2 (בית אמות השקעות), תל אביב

טלפון : 03-7444391

פקס: 03-6212440

מייל: daniel@wigler-law.co.il

Daniel Wigler Law Firm is a boutique law office which is situated in the center of Tel Aviv, Israel, and specializes in family law and inheritance law. 
The firm provides its clients with legal consultancy on divorce and inheritance procedures in Israel

כל הזכויות על התוכן באתר שמורות למשרד עו"ד דניאל ויגלר 

האתר נבנה ומנוהל ע"י ALMA MARKETING