גישורין, המרכז לגישור גירושין


החוק החדש - "חוק הסדר התדיינות בסכסוכי משפחה" שנכנס לתוקפו ביולי 2016, קובע כי בני זוג שמעוניינים להתגרש יהיו מחויבים להשתתף בהליך גישור לפני שיגיעו לדיון בבית המשפט או בבית הדין הרבני וכי לא תתאפשר האפשרות להגיש תביעות לפני שפנו להליך גישור מוסדר.

הרציונל מאחורי החוק החדש הוא לאפשר לזוגות המתגרשים לסיים את הפרידה במהירות האפשרית, ולהימנע מהליך משפטי, ארוך ומתיש הכולל לעיתים סחבת ממושכת בבתי המשפט ובתי הדין הרבניים, הוצאות גבוהות וטלטלה רגשית.

החוק החדש קובע שבני זוג המעוניינים להתגרש יופנו למעין הליך גישור, במטרה לבדוק אם ניתן לפתור את המחלוקות ביניהם ללא צורך בניהול הליכים משפטיים בבית המשפט.

בכדי להנגיש את שירותי הגישור לציבור ולספק שירותי גישור איכותיים הוקם מרכז "גישורין" - המרכז לגישור גירושין.

גישורין הינו מרכז מגשרים בפריסה ארצית, אשר הוקם על ידי צוות של חמישה עורכי דין מנוסים מתחום דיני המשפחה והגירושין המוסמכים כמגשרים. המטרה המרכזית של המרכז היא לסייע לזוגות אשר מתגרשים להימנע מהליכים משפטיים יקרים, ולעזור להם לגבש הסכם משפטי הוגן אשר ימנע את הכאב והמערבולות המשפחתיות, החברתיות והכלכליות אליהם ניתן בקלות ליפול כאשר מנהלים הליך משפטי ארוך וקשה.

עורכי הדין הפועלים במרכז מאמינים בהליך גישור כדרך היעילה והאפקטיבית ביותר לפתרון סכסוכים, ופועלים לספק שירותי גישור איכותיים ומקצועיים במטרה להביא את הצדדים לחתימה על הסכם.

עו"ד דניאל ויגלר הוא אחד מחמשת עורכי הדין הפועלים במרכז "גישורין".עו"ד דניאל ויגלר הוא בעל ניסיון רב בהליכי גישור בסכסוכים משפחתיים ומאמין בגישור כדרך מאוזנת ונכונה להתגרש תוך יצירת הסכם חוקי המיטיב עם המשפחה.

לכניסה לאתר "גישורין" לחצו כאן>>> https://www.gishurin.co.il/

למידע נוסף על חוק הגישור בישראל לחצו כאן>>> http://www.wigler-law.com/single-post/2016/07/24/danielwiglerdivorcelaw